Возврат товара, защита прав потребителей!

г.ДНЕПР                                                                                                                             Главная   Статьи

Юрист ЧЕРНЫШ КСЕНИЯ ВЛАДИМИРОВНА

Повернення товару, захист прав споживачів!

    Напевно, кожна людина знає, що має право повернути товар продавцю протягом 14 днів після купівлі. Наприклад, не влаштовує розмір, фасон, колір, форма, габарити або є інші підстави, згідно яких товар не може бути використаний за призначенням.Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час купівлі. Проте будьте уважні, далеко не увесь товар підлягає поверненню:

    продовольчі товари (їжа, напої, алкоголь, дитяче харчування, тютюнові вироби),

    ліки,

    медичні інструменти,

    прилади і апарати,

    предмети санітарної гігієни.

    Крім того, обміну і поверненню не підлягають деякі непродовольчі товари: панчішно-шкарпеткові вироби, постільна і натільна білизна, косметика, парфюмерія, товари для новонароджених, інструменти для манікюру і педикюру, ювелірні вироби, друкарська продукція і так далі. Повернення грошей має бути зроблене відразу ж.

ОБРАТИТЬСЯ К ЮРИСТУ