Обязаны ли вы оплачивать кредитные долги своих родственников, друзей?

г.ДНЕПР                                                                                                                             Главная   Статьи

Юрист ЧЕРНЫШ КСЕНИЯ ВЛАДИМИРОВНА

Чи зобов'язані ви оплачувати кредитні борги своїх родичів, друзів?

    Як відомо, у наш час особливу популярність отримали онлайн кредити. При заповненні анкет, договорів ці компанії вимагають вказати номери телефонів людей, які знають позичальника. Добре, коли кредит погашається вчасно, а ось у разі прострочення і починається найцікавіше) Представники цих організацій починають надзвонювати і вимагати погашення боргу саме від вас. У хід йдуть погрози, зневага і інші методи психологічного тиску.

    Запам'ятайте, якщо ви не виступали поручителем по кредиту (не підписували договір) ніяких фінансових зобов'язань ви на себе не узяли і нічого нікому не повинні! Необхідно поговорити з цими співробітниками в "добрій" формі, пояснивши, що ви обізнані у своїх правах, скажіть, що розмова записується і ви маєте намір звернутися із заявою в поліцію за фактом здирства. В принципі можна так і зробити, проте результат це навряд чи принесе. Тому з метою мінімізації нервових витрат)) рекомендую додати номера вимагачів в чорний список і забути!!

ОБРАТИТЬСЯ К ЮРИСТУ