Борьба с коллекторами в Украине

г.ДНЕПР                                                                                                                             Главная   Статьи

Юрист ЧЕРНЫШ КСЕНИЯ ВЛАДИМИРОВНА

Кредити, боротьба з колекторами

    На превеликий жаль, іноді трапляються ситуації, коли людина потребує грошей – швидко та небагато. Саме у цей період на її шляху трапляються швидкі гроші, мікро займи тощо. За декілька хвилин, заповнивши анкету через мережу інтернет, ви отримуєте готівку, навіть не ознайомившись з умовами договору! Через місяц робите перший платіж, потім другий, на третій місяць втрачаєте роботу – змоги заплатити не має. В надії на розуміння, звертаєтеся до вказаних компаній – так звичайно, через тиждень вам повідомляють, що сума боргу значно зросла, через два тижні – рази в три, звісно ж можливості оплачувати такі суми немає.

    Через деякий час до вас зателефонує вже інша компанія, яку в народі називають «колекторами». Насправді в українському законодавстві таке поняття відсутнє. Це факторингові фінансові компанії, яки викупають проблемні кредити за копійки і всіма допустимими і дуже часто недопустимими способами намагаються «вибити гроші».

    Починаються постійні дзвінки – найближчі родичі, друзі, колеги по роботі, тепер ви маєте статус шахрая. Вам обіцяють, що настане кримінальна відповідальність, вас позбавлять батьківських прав, ви опинитеся на вулиці, ваше майно заберуть і тепер ваше місце проживання – найближчий вокзал.

    А все це ні що інше, як методи «психологічної атаки». Ці особистості не мають жодних повноважень заходити до вашої домівки, забирати ваших дітей і взагалі турбувати вас. Запам’ятайте, ваше майно має право вилучити лише виконавча служба (державні, приватні виконавці) після отримання рішення суду, ініціювати питання позбавлення батьківських прав – органи опіки тощо.

    Методи боротьби – чекаю звернення до суду, додати їх номера телефонів до «чорного списку», відповісти, що розмова фіксується і ви будете звертатися до правоохоронних органів.

    Не потрібно боятися суду, навпаки, це найоптимальніший та правильний крок. Залучившись підтримкою юриста, цю проблему можна та потрібно вирішити.

ОБРАТИТЬСЯ К ЮРИСТУ